Hakkımızda

about-us

Kısa Tarihçe

Thermo Cool Tech, Hüsamettin UYSAL ve Hayrettin ÇAKMAK tarafından 2015 yılında kuruldu. Sektörde, 1985 yılından Isıtma Soğutma ve İklimlendirme konularında hizmet vermekte olan THERMOCOOLTECH, Ticari Soğutma, Endüstriyel Soğutma ve İklimlendirme alanlarında tasarım, üretim, sözleşme ve satış hizmetleri sağlayarak bilgi birikimini ve uzmanlığını bir üst noktaya taşıma sürecindedir.

TİCARİ KONDENSERLER, ODA SOĞUTUCULAR, ENDÜSTRİYEL KONDENSERLER, SICAK SOĞUK SU BATARYALARI, BUHAR BATARYALARI, SU-GLİKOL SOĞUTUCULAR, ŞOK DONDURUCULAR, TEK ÜFLEMELİ SOĞUTUCULAR, ÇİFT ÜFLEMELİ ODA SOĞUTUCULAR, VİTRİN SOĞUTUCULAR, TAVAN TİPİ ODA SOĞUTUCULAR, YAĞ SOĞUTUCULAR üretimine odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firmamız, enerji sektörünü 2016 yılının başında kendi faaliyet alanlarına dahil etmiş ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Özelleştirilmiş yazılımları ile sektör için LT / HT Radyatörler, Yanma Türbini Giriş Havası Soğutma ve Isıtma Üniteleri, Yağ Soğutucuları, Hava Soğutmalı ORC Kondansatörler ve Buhar Kondenserleri tasarlamakta ve üretmektedir.